Autor Wątek: Linki w opisach problem  (Przeczytany 2388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

d3eeex

• *
Linki w opisach problem
« dnia: Listopad 07, 2010, 12:55:20 »
Program posiada funkcje obcinania linków z opisu gdy takowy katalog nie posiada funkcji dodania linku ? Bo w danym przypadku chyba taka strona nie zostanie dodana. Nie dopatrzyłem się tej opcji.
Przydała by się bardzo taka funkcja gdyż do opisu strony dodał bym od razu linki z anchorem do podstron. Gdyby katalog nie posiadał funkcji dodania linka to po prostu program by uciął. Takie coś możemy zobaczyć w dodawarce kojotka.

Drugą kwestią której się nie dopatrzyłem jest funkcja skrótów do linka w panelu "adresy". Mianowicie dodając do katalogów niektóre nie mają komendy <a href> tylko [url]. Wiec funkcja programu jest nie przydatna po prostu. Myślę że to są jedne z ważniejszych funkcji.

Pozdrawiam . ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 13:24:25 wysłana przez d3eeex »

Complay

• Administrator
Odp: Linki w opisach problem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2010, 11:44:54 »
Jeśli chodzi o pierwszą kwestię, to istnieje następujące rozwiązanie: przy tworzeniu opisów należy wstawić linki w formie HTML, następnie podczas katalogowania wyłączyć funkcję Linki znajdującą się na pasku narzędzi. Program będzie wtedy wstawiał opisy bez linków. W momencie natrafienia na katalog umożliwiający wstawianie linków, należy kliknąć na pole z opisem i nacisnąć Ctrl+B (aby wstawić linki BBCode) lub Ctrl+G (linki HTML).

Co do drugiej kwestii, to do przełączania formatu wstawianych linków służy opcja BBCode, także znajdująca się na pasku narzędzi.

d3eeex

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2010, 12:54:03 »
A co w przypadku kiedy katalog umożliwia wstawienie tylko 2 linków gdy ja w opisie posiadam 3 linki i nacisnę ctrl + B. Czy za każdym razem muszę usuwać jeden link ?

Lesiu

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2010, 21:53:32 »
Tak, musisz usuwać.