Autor Wątek: Wyszukiwanie linków do wpisów  (Przeczytany 3849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Borowki

• *
Wyszukiwanie linków do wpisów
« dnia: Kwiecień 21, 2013, 23:48:17 »
Nie umiem tego rozgryść. W oknie jest komunikat że:
1: lista dodane jest pusta - nie jest
2: brak na liście "dodane" katalogów bez zapamiętanych linków - moim zdaniem są takie, ale może się mylę;
3: katalogi bez zapamiętanych linków mają nieobsługiwane skrypty lub są nieakturalne (na czerwono) - nic takiego nia ma.

Dlaczego okno "Wyszukiwanie linków do wpisów" jest puste?

Complay

• Administrator
Odp: Wyszukiwanie linków do wpisów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2013, 13:52:27 »
Zacznijmy może od zrzutu ekranu listy "Dodane", tak żeby były na niej widoczne kolumny: Adres i Skrypt.

Borowki

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2013, 21:36:06 »
Zrzut jest w załączniku. Jest tam też okno "data dodania, tytuł wpisu oraz link do wpisu".

Nie wiem czy to istotne, ale program działa pod kubuntu 12.04.

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2013, 11:30:01 »
I wszystko jasne. Na przedstawionej liście wszystkie katalogi mają już zapamiętany link do wpisu (zielone), dlatego nie pojawiają się w oknie wyszukiwania linków. Jedyny katalog, w którym nie ma zapamiętanego wpisu (katalog.o23.p), jest na skrypcie autorskim, którego nie obsługuje nasze narzędzie w do wyszukiwania linków, więc również nie pojawia się na liście.

Daro1003

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2013, 11:40:42 »
A czy mókłby mi ktoś wyjaśnić jak zrobić taką listę gdzie były by linki do moich wpisów ? Daję narzędzia następnie utwórz raport z dodanych katalogów i tworzy mi listę na której mam adres katalogu link do wpisu i właśnie w tej kolumnie mam w każdym wierszu słowo "brak"

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2013, 11:59:19 »
Taką listę tworzy się ręcznie, poprzez wyszukiwanie i zapamiętywanie linków do wpisów. Więcej o tym w pomocy programu w punkcie "Tworzenie raportów". Tyczy się to SeoLight 1.

W SeoLight 2 rozwiązanie jest o wiele prostsze: wystarczy skorzystać z narzędzia wyszukiwania linków, którego dotyczy ten wątek.

grze11

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2013, 00:11:30 »
Mam pytanie odnośnie wyszukiwania linków do wpisów, ponieważ w ciągu tygodnia dodałem stronę do blisko 80 katalogów a przy wyszukiwaniu linków do wpisów wyszukanych jest tylko 6 linków (podświetlone na zielono), reszta na biało. Co to oznacza ? Czy można dodać resztę linków? Proszę o podpowiedz ponieważ jest to moje pierwsze dodawanie strony do katalogów.

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2013, 10:53:48 »
A ile katalogów pojawia się na liście w oknie wyszukiwania linków?

grze11

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2013, 12:27:23 »
Z 77 dodanych tylko 31 jest na liście wyszukiwania.
Zrzut : http://img89.imageshack.us/img89/3788/gklu.jpg

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 27, 2013, 14:18:38 »
Tak, bo reszta prawdopodobnie ma nieobsługiwany skrypt. Natomiast z tych 31 całkiem możliwe, że tylko 6 zaakceptowało wpis. W przypadku wątpliwości zawsze można ręcznie odwiedzić dany katalog i wyszukać wpis - jeśli będzie, a program go nie może znaleźć, prosimy zgłosić nam taki przypadek podając adres linku do wpisu.