Autor Wątek: Uzupełnianie pól w projekcie.  (Przeczytany 3343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LeanderPL

• **
Uzupełnianie pól w projekcie.
« dnia: Listopad 02, 2010, 12:20:50 »
Witam, natknąłem się na taki oto błąd:

- przy próbie wstawienia w słowach kluczowych listy [słowo1|słowo2|słowo3]^1 - program zawiesza się po czym automatycznie zamyka się przy próbie wstawienia drugiego nawiasu kwadratowego, niezależnie od tego czy jest to otwierający czy zamykający nawias

Complay

• Administrator
Odp: Uzupełnianie pól w projekcie.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2010, 16:58:00 »
Niestety nie możemy wywołać tego problemu u siebie. Czy dzieje się to za każdym razem i w każdym projekcie?

Darek

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2010, 11:58:46 »
Coś musi być na rzeczy, bo u mnie program też czasem zawiesza się przy podawaniu słów kluczowych, a problem dotyczy właśnie nawiasów kwadratowych. Tylko że zawiesza się czasami, a czasami nie, stąd trudno powiedzieć co mogłoby być przyczyną, jednak chciałbym zwrócić uwagę właśnie na nawiasy kwadratowe, bo przy nawiasach {} problem nie występuje.

LeanderPL

• **
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2010, 10:32:40 »
Występuje w różnych projektach, zdarza się niezależnie od tego ile razy próbuje je wstawić, obejściem jest napisanie formuły w edytorze tekstu i wklejenie, ale jest to uciążliwe i nie daje możliwości szybkiej edycji.

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2010, 23:37:28 »
Niestety pomimo wielokrotnych testów, nie udało nam się zawiesić programu przez edycję słów kluczowych. Jednak skoro zdarza się to za każdym razem dla danego tekstu, to może być jakiś trop. Proszę podać taki przykładowy tekst.

LeanderPL

• **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2010, 11:06:37 »
Sprawdzałem przy kolejnym projekcie na losowo wybrane słowa i było ok, widać występuje przy jakimś zestawie słów/znaków, wstawię zestaw jak tylko trafie na taki konfliktowy.