Autor Wątek: Problem z liczbą użyć przy kasowaniu opisów  (Przeczytany 2373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sławek

• *
Problem z liczbą użyć przy kasowaniu opisów
« dnia: Grudzień 09, 2010, 21:21:55 »
Przyjąłem założenie, że jeden opis z synonimami użyję np: 20 razy. Opisy mam pogrupowane według długości. Każdy opis, który osiągnie ustalony limit kasuję. Niestety po skasowaniu jednego opisu zmienia się liczba użyć pozostałych opisów w grupie. Wygląda to tak jakby z tabeli 2 kolumnowej (opis i liczba użyć) przy kasowaniu opisu usuwana jest tylko komórka z opisem, a zawartość komórek z opisem jest przesuwana do góry. Powinien być kasowany cały wiersz, czyli opis i liczba użyć.
Przykładowo: miałem 3 opisy z liczbą użyć: 20, 10, 6. Wykasowałem pierwszy, ponieważ osiągnął limit. Wyświetliłem inną grupę z tego samego projektu i wróciłem do tej, z której wykasowałem opis i widzę 2 opisy z liczbami 20 i 10. Opis wykasowany zniknął, ale nie zniknęła liczba jego użyć. Opis z pozycji 2, który był użyty 10 razy jest na pozycji 1 (ok), ale liczbę użyć ma 20, zamiast 10 (nie ok :-)).

Complay

• Administrator
Odp: Problem z liczbą użyć przy kasowaniu opisów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2010, 14:48:16 »
Rzeczywiście, potwierdzamy występowanie problemu. Zostanie on naprawiony w najbliższej aktualizacji.

Sławek

• *
Odp: Problem z liczbą użyć przy kasowaniu opisów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2010, 21:12:22 »
Dzięki. Czekam z niecierpliwością  :)