Autor Wątek: zgłoszenie nowego katalogu  (Przeczytany 3173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norkon

• *
zgłoszenie nowego katalogu
« dnia: Grudzień 14, 2010, 19:25:57 »
Witam

1. W jaki sposób można dokonać zgłoszenia nowego katalogu, którego jeszcze nie ma w programie?

2. I drugie pytanie mam odnośnie katalogów, które pojawiają się mimo wybranych kryteriów np. zaznaczyłam że mają pojawiać się katalogi darmowe/moderowane a pojawiają się na liście katalogi, które są płatne zaznaczyłam także że mają być wybrane katalogi z pr minimum 2 a pojawiają się z pr 0 i 1. W jaki sposób można dokonać zgłoszenia "nieprawidłowych" katalogów. Funkcja jaką zastosowałam to:
pr>2 and darmowy and moderowany and link_zwrotny=0 and presell=0
Podobnie było w przypadku wyboru katalogów z minimum pr 3.

Complay

• Administrator
Odp: zgłoszenie nowego katalogu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2010, 20:16:43 »
1. Należy otworzyć dany katalog poprzez wpisanie adresu, następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na stronie i wybrać Dodaj katalog do bazy.

2. Kryteria wyglądają na prawidłowe, więc pojawianie się katalogów niezgodnych z kryteriami jest spowodowane niedoskonałością bazy (błędne dane są w bazie). Takie katalogi należy zgłaszać. W tym celu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na stronie i wybrać Moderuj katalog. W okienku, które się pojawi, należy zmienić odpowiednie wartości i nacisnąć OK.

Okna moderacji i dodawania katalogu są prawie identyczne, różnica jest w efekcie działania.

norkon

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2010, 00:01:20 »
Dziękuję za odpowiedź

zxc

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2011, 09:55:17 »
1. Należy otworzyć dany katalog poprzez wpisanie adresu, następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na stronie i wybrać Dodaj katalog do bazy.

Jak? Jak wklejam linka np. www.wp.pl i klikam na zakładkę prawym przyciskiem to nie ma żadnych opcji tylko otwieranie nowej zakładki przy podwójnym kliknięciu

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2011, 10:00:48 »
Należy kliknąć na stronie, nie na zakładce (karcie).

LeanderPL

• **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2011, 23:02:08 »
Witam, a czy można zgłosić katalogi do bazy głównej?? Posiadam własne moderowane katalogi.

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2011, 12:38:15 »
Tak, jeśli są włączone zgłoszenia dodawania nowych katalogu, to dodawanie ich z poziomu SeoLight (nie LightMenedżera) automatycznie wysyła zgłoszenie do nas.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2011, 12:53:21 wysłana przez Complay »