Autor Wątek: Użycie tytułu  (Przeczytany 3004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AK47

• *
Użycie tytułu
« dnia: Marzec 02, 2011, 21:26:03 »
Kiedy program nalicza użycie tytułu? Po dodaniu do katalogu wpisu należy na coś kliknąć by użycie zostało naliczone?
U mnie seolight nie nalicza użyć tytułu i przy wybraniu opcji sekwencyjnego wstawiania przy każdym dodaniu wpisu pojawia się ten sam tytuł (pierwszy z góry, który został dodany do programu).

Z góry dziękuję za pomoc.

Complay

• Administrator
Odp: Użycie tytułu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2011, 11:04:52 »
Zarówno użycie tytułu w sekwencyjnych, jak i zliczanie ogólnej liczby użyć zadziała tylko wtedy, kiedy po dodaniu wpisu katalog zostanie przeniesiony do listy "Dodane" koniecznie poprzez naciśnięcie zielonej "fajki" w tytule karty lub użycie skrótu Ctrl +D.

Powyższe funkcje nie zadziałają, jeśli nie przeniesiemy katalogu do "Dodanych" lub przeniesiemy za pomocą przeciągania myszą lub przez menu kontekstowe list.

lukash4

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:32:05 »
W ostatnim czasie naliczanie po wyzerowaniu (nowy projekt) przestało działać. Oczywiście zawsze fajkuje wpis dodany. W czym może być problem?

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2013, 11:26:31 »
W zwykłym katalogowaniu, czy w preclowaniu? Jeśli w preclowaniu zaznaczono w ustawieniach opcję Użyj tytułów z sekcji "Tytuły", to zliczanie nie będzie działać.

lukash4

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2013, 12:51:06 »
Problem występuje w katalogowaniu.
Do pewnego momentu zliczało ok. Gdy skopiowałem projekt i go wyedytowałem zerując przy okazji licznik użyć zliczanie szwankuje.