Autor Wątek: Wersja 1.20  (Przeczytany 2607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Complay

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Wersja 1.20
« dnia: Marzec 29, 2011, 18:49:29 »
Zmiany:

1. Naprawiono błędne otwieranie linków do wpisów z listy "Dodane".
2. Dodano opcję "Użyj" w tytułach, działającą analogicznie do tej dla grup opisów i artykułów.
3. Poprawiono ucinanie okienka synonimów, jeśli zostało otworzone blisko krawędzi ekranu.
4. Dodano okienko z pytaniem potwierdzającym zamykanie edytora opisów bez zachowania zmian.
5. Poprawiono kolor podświetlania podczas szukania na stronie w przeglądarce - teraz jest on bardziej widoczny. Dodatkowo jeśli szukany tekst nie został znaleziony, pole wyszukiwania jest podświetlane na czerwono.
6. Wprowadzono możliwość ustawienia osobnej bazy katalogów dla każdego projektu (zestawu w projekcie).
7. Po wykryciu bana w Google, sprawdzany jest jeszcze Site dla domeny z/bez przedrostka 'www' przed ostatecznym poinformowaniem o zbanowaniu.
8. Usunięto błąd automatycznego wpisywania "0" w polu "Komentarz" przy tworzeniu nowego rekordu w LightMenedżerze.
9. Poprawiono błąd w eksporcie historii sprawdzania pozycji w Google.
10. Zmieniono okno moderacji/dodawania nowego katalogu - teraz łatwiej jest wybrać skrypt katalogu. Podobne zmiany wprowadzono w LightMenedżerze.
11. Dodano możliwość ustawienia akcji kart dla sytuacji, gdy po moderacji katalog nie spełnia kryteriów. Jest to ta sama akcja, co dla zmiany oceny lub grupy katalogu.
12. Przebudowano sposób wybierania katalogów dla projektu/zestawu. Usunięto stare kryteria katalogów w oknie projektu, w zamian dodając możliwość definiowania globalnych filtrów, które można później szybko zmieniać dla każdej listy.
13. W oknie sprawdzania pozycji w Google dodano opcję zapisywania sprawdzania do historii, nawet jeśli strony nie ma wynikach.
14. Poprawiono błąd z ustawianiem grup katalogów w LightMenedżerze.

Uwaga do punktu 12:
Wraz z wprowadzeniem nowych filtrów katalogów usunięto sekcję Katalogi z okna projektu. Konsekwencją tego jest utrata informacji o starych kryteriach katalogów dla projektu/zestawu. Dla większości nie jest to wielka strata, ponieważ zazwyczaj tworzone są proste kryteria i w dodatku identyczne dla każdego projektu. W takim wypadku zdefiniowanie jednego lub kilku filtrów nie zajmie dużo czasu. Jednak niektórzy tworzą skomplikowane kryteria i dla nich byłaby to duża stara czasu. Dlatego przygotowaliśmy możliwość importu kryteriów z projektu i zapisanie ich w osobnym filtrze. Importu można dokonać w oknie zarządzania filtrami klikając przycisk Importuj filtry z projektu.

EDIT
Zapomnieliśmy o jednej ważnej zmianie:
15. Przy wysyłaniu zgłoszenia niedziałającego katalogu pojawia się teraz okno z wyborem przyczyny zgłoszenia.

Podanie powodu jest obowiązkowe, ponieważ otrzymujemy mnóstwo zgłoszeń niedziałających katalogów, które w rzeczywistości działają i są wartościowe. Okienko można wyłączyć tylko wraz z wyłączeniem wysyłania zgłoszeń niedziałających (Ustawienia -> Zaawansowane -> Wysyłanie zgłoszeń).
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 10:16:42 wysłana przez Complay »