Autor Wątek: Jak działa rejestracja w wp  (Przeczytany 2708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fesseme

• *
Jak działa rejestracja w wp
« dnia: Kwiecień 21, 2011, 13:30:17 »
Mam problem z tym modułem teoretycznie wszystko działa bardzo fajnie pobiera rejestruje i pobiera hasła z poczty jednak nie mogę ich zapisać do bazy dla projektów.
Po pobraniu haseł z skrzynki klikam zatwierdź i nic. Czy możecie podać jakąś instrukcję obsługi

Complay

• Administrator
Odp: Jak działa rejestracja w wp
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2011, 13:36:21 »
Po kliknięciu "Zatwierdź" pobrane hasła powinny zniknąć z listy. Tak się dzieje, czy kompletnie nic?

fesseme

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2011, 13:38:27 »
znikają z listy

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2011, 20:20:27 »
Czyli wszystko jest w porządku. Hasła znikają i zostają zapisane, powinny być widoczne w sekcji "Edycja haseł" (to samo okno co do wyciągania haseł z poczty).

Podczas preclowania należy pamiętać o odpowiednim ustawieniu loginu. Każde hasło przypisane jest do konkretnego loginu i program tylko wtedy je użyje, jeśli ustawiony jest login z nim powiązany.

fesseme

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:32:16 »
jak cały program jest intuicyjny tak ta cześć jest lekko zagmatwana dojście do tego co gdzie i jak zajęło mi trochę i tak nie do końca to wszystko kumam bo np nie pokazują mi się po prawej stronie precle które przed chwilą zarejestrowałem z dostępnym hasłem mimo iż przeleciałem przez wszystkie dostępne loginy

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2011, 11:36:55 »
Nie pokazują się, bo być może na liście jest jakiś dodatkowy filtr, np. tylko moderowane.