Autor Wątek: Czy słowa kluczowe w Tytule, w Opisie, Słowa kluczowe powinny sie pokrywać ?  (Przeczytany 2628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zxc

• *
1 Podczas zgłaszania do katalogu...
Czy słowa kluczowe w Tytule, w Opisie (linki+anchory) i Słowa kluczowe
muszą się pokrywać - być identyczne ?
Ponieważ używam różnych słów i w rożnej odmiana w tych trzech polach.
2 Jaka powinna być długość/ilość słów kluczowych i Tytuł (obecnie generowane 3 słowa)

LeanderPL

• **
Odp: Czy słowa kluczowe w Tytule, w Opisie, Słowa kluczowe powinny sie pokrywać ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:29:44 »
Zdaje mi się że to jest "Forum programu SeoLight", a nie szkoła pozycjonowania.

Complay

• Administrator
Odp: Czy słowa kluczowe w Tytule, w Opisie, Słowa kluczowe powinny sie pokrywać ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2011, 12:35:32 »
@zxc
Nie muszą być identyczne, ale na pewno z tej samej tematyki. Dobrze jest gdy pojawi się jakieś słowo kluczowe w opisie bo właśnie te słowa kluczowe mają opisać zawartość opisu. Ilość słów kluczowych nie jest ściśle określona, dużo zależy od katalogu.

Polecamy odwiedzić forum Pozycjonowanie i Optymalizacja. Jest tam dużo ciekawych informacji odnośnie pozycjonowania. My zajmujemy się głównie tworzeniem i rozwijaniem SeoLight i tego dotyczy to forum, jak słusznie zauważył LeanderPL.

zxc

• *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2011, 13:09:40 »
Mam inne pytanie...

Mam 2000 katalogów
Chce dodać stronę główną + 3 podstrony(inne słowa kluczowe itp)
Mogę stworzyć Oddzielne Tyluły, Opisy, słowa kluczowe dla tych 4 stron, ale jak zacznę wpowadzać do katalogów to i tak wymiesza mi wpisy (Tytuł1,Opis2,Słowa3  lub Tytuł2,Opis1,Słow3)
A ja che aby np. przy jednym dodaniu uzupełniał 1,1,1 pózniej 2,2,2 itd.
Czy mam tworzyć oddzielne projekty? To strasznie utrudnia bo nie wiem do jakich katalogów dodałem np. podstronę1

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2011, 17:31:10 »
Do takich sytuacji zostały właśnie stworzone zestawy. Wystarczy utworzyć 4 zestawy w tym samym projekcie.