Autor Wątek: Katalogowanie - dzienny limit  (Przeczytany 2072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

markez07

• *
Katalogowanie - dzienny limit
« dnia: Luty 12, 2012, 23:03:02 »
Witam,
Ustaliłem dzienny limit na 7, ale gdy dodaję stronę do katalogów nic się nie zmienia i nadal limit wynosi 0/7. Czemu ta statystyka nie zmienia się?
Pozdrawiam

Complay

• Administrator
Odp: Katalogowanie - dzienny limit
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2012, 11:32:48 »
Po każdym dodaniu strony do katalogu, należy ten katalog przenieść z listy "Do dodania" na listę "Dodane". Najlepiej zrobić to skrótem Ctrl+D lub kliknięciem na zieloną fajkę w tytule karty przeglądarki.

markez07

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2012, 16:56:19 »
Dziękuję, musiało mi to umknąć. Zauważyłem, że captcha flash nie jest wyświetlana. Ostatnia sprawa, doradzicie mi do jakich kategorii dodawać najlepiej stronę?
Mam strony:
-Dotyczącą zakładów bukmacherskich. Są na niej podawane typy bukmacherskie. Rzadko jest taka kategoria jak zakłady sportowe/bukmacherskie. Zazwyczaj mam zagwozdkę i nie wiem za bardzo gdzie dodawać tę stronę.
-Tak samo mam ze stroną na której znajdują się mecze na żywo, linki do transmisji sportowych.

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2012, 11:39:19 »
Flash działa, jednak trzeba go włączyć: menu Ustawienia -> Włącz obsługę Flash.

Jeśli chodzi o kategorie to stronę o zakładach bukmacherskich można dodawać do kategorii sportowych, rozrywki (gry i zabawy) lub nawet do Usług. Drugą ze stron najlepiej do kategorii sportowych. Można również wyszukać strony o podobnej tematyce i zobaczyć, gdzie są dodawane w katalogach.