Autor Wątek: Katalog - zgłaszanie  (Przeczytany 2793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jacekszy0

• *
Katalog - zgłaszanie
« dnia: Październik 15, 2012, 11:43:17 »
No właśnie... czy jest jakaś możliwość z poziomu SeoLight zgłaszania nowych katalogów? Nie kryjąć dużo postawiłem teraz jeden na seoKatalogu ;) i fajnie jak by się znalazł w bazie.

http://www.meblownia24.pl

Complay

• Administrator
Odp: Katalog - zgłaszanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2012, 13:47:58 »
Oczywiście. Wystarczy otworzyć katalog w przeglądarce SeoLight, następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na stronie i wybrać "Dodaj katalog do bazy". Warunkiem jest, aby katalogu nie było już w bazie.

jacekszy0

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2012, 17:14:11 »
Hehe no tak :) ale to dodaje tylko lokalnie katalog do mojej bazy? Bardhziej mi chodziło o to czy jest możliwość jako użytkownik zgłoszenia katalogu żeby był dodany przy kolejnej aktualizacji katalogów ogólnej (u wszystkich) :P ?

Chyba, że opcja "Dodaj katalog do bazy" poza dodaniem tylko lokalnie katalogu u mnie potem jakoś synchronizuje też moją baze z serwerem i wymienia jakoś te dane katalogów :P ? ale to już chyba science fiction :)

Complay

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2012, 11:27:01 »
Korzystając z opcji "Dodaj katalog do bazy", oprócz dodania katalogu do lokalnej bazy użytkownika, wysyłane jest do nas zgłoszenie z informacjami o nowym katalogu. Jeśli zostanie przez nas zaakceptowany, pojawi się w najbliższej aktualizacji bazy i będzie dostępny dla wszystkich.

jacekszy0

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2012, 14:31:38 »
A to pełen szacunek :) myślałem, że "dodaj katalog do bazy" dodaje tylko lokalnie u mnie na komputerze do bazy i nic dalej się nie dzieje. Ale skoro dostajecie jakieś powiadomienie/alert to fajnie fajnie :P